Narlıdere Veteriner - NARLIDERE VETERİNER | İZMİR MEDICAPET VETERİNER KLİNİK | İZMİR VETERİNER | İZMİR'DE VETERİNER | İZMİR VETERİNER CERRAHİ MERKEZİ | NARLIDERE'DE VETERİNER

VETERİNER KLİNİK
İçeriğe git

Ana menü:

HİZMETLERİMİZ
"MEDICUS CURAT NATURA SANAT."
"HEKİM TEDAVİ EDER, DOĞA İYİLEŞTİRİR."
En yoğun çalışma alanımız olan cerrahi, hekimliğin en önemli dallarından biridir. Özen, sabır, tecrübe ve bilgi gerektirir. Medicapet'in donanımlı ameliyathanesinde pek çok cerrahi işlem ve ameliyatlar yüksek oranda başarı ile gerçekleştirilmektedir. Konulan teşhis sonucu ameliyata karar verilen durumlarda dostunuzu bize güven ve rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Pek çok vakaya uygun ve ayrı ayrı olma üzere cerrahi donanım ve aletlerimiz ile hastamıza en uygun müdahaleyi yapıyor, sonrasındaki post-operatif bakımda ise yüksek seviyede titizlik gösteriyoruz. Özellikle cerrahi müdahaleler için  çevre illerden sık sık hasta kabul ediyoruz. "Biz hekim olarak dünyadaki son araştırma ve çalışmaları takip ederek tedavi ediyoruz, doğa ise iyileştiriyor."

ORTOPEDİK CERRAHİ
Ortopedik cerrahi alanında yaptığımız çalışmalarda, eklem hastalıklarının, kemik kırıklarının, kemik onkolojisi alanının tedavi ve operasyonlarını gerçekleştiriyor, eklem ve kemik modifikasyonları için ise özel teknikleri başarı ile uyguluyoruz. Dünyadaki yenilikçi tekniklerin takibini sıkı bir şekilde yapıyor, uygulama olanağını da hasta sahiplerimize sunuyoruz.

GENEL CERRAHİ/ONKOLOJİK CERRAHİ
Genel cerrahi de tıpkı ortopedik cerrahi gibi çok geniş bir alan. Genel cerrahi vakalarını titizlikle değerlendiriyor, bütün batın içi organların tedavi ve operasyonlarını yine son teknikleri takip ederek gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda, tüm üriner sistem ve sindirim sistemi operasyonlarını, ayrıca onkolojik operasyonları ve tedavilerini de başarı ile gerçekleştirebiliyoruz.

JİNEKOLOJİK/GENİTAL CERRAHİ
Jinekolojik ve genital cerrahi uygulamaları sıklıkla yaptığımız uygulamaların başında geliyor. Kedi, köpek ve diğer bazı tür hayvanların kısırlaştırılmaları basit birer operasyon değil aksine hasta için ciddi bir cerrahi girişim olarak kabul edilmelidir. Biz, bu tür operasyonlara bu anlayışla yaklaşıyor, bu operasyonlarda azami özen ve dikkat gösteriyoruz. Elbette, jinekolojk ve genital operasyonlar kısırlaştırma ile sınırlı değil. Operasyon gerektiren durumlarda diğer pek çok erkek ve dişi üreme sistemi operasyonlarını da başarı ile gerçekleştiriyoruz.

AĞIZ VE ÇENE CERRAHİSİ
Medicapet'de ağız, diş ve çene hastalıklarına ayrı bir ilgi ve önem verilmektedir. Çünkü, sindirim sisteminin ilk durağı olan ve mekanik sindirimin büyük bölümünün gerçekleştiği ağızdaki bir hastalık bütün vücudu olumsuz etkiler. Bu nedenle, diş ve diş eti hastalıklarının ve diğer periodental problemlerin üzerine titizlikle düşüyoruz. Ağız ile ilgili pek çok müdahale ve cerrahi işlemi kliniğimizde gerçekleştiriyoruz. Bunlardan bazıları ve en sık görülenleri ise diş çürüğü tedavileri, diş temizliği, diş eti tümörleri ve çene kemiği problemleridir.

GÖZ CERRAHİSİ
Göz hastalıkları ve cerrahisi çok önemli ve bir o kadar da hassas bir alandır. Yanlış medikal tedaviler ya da cerrahi girişimler gözün kaybına yol açabilir. Bu nedenle biz, göz hastalıklarının tedavisinde kullandığımız yöntemleri ve bilgilerimizi sürekli güncel tutuyoruz. pek çok özel göz operasyonunu kliniğimizde gerçekleştirebilirken zaman geçtikçe yeni donanımlarla da bu konudaki etkinliğimizi artırıyoruz.

KULAK BURUN BOĞAZ CERRAHİSİ
Sık gerçekleştirdiğimiz operasyonlardan bazıları da KBB operasyonları. Özellikle kulak ve burunda yabancı cisimlere bağlı gelişen travmatolojik olgularda hızla teşhis, tedavi ve operasyonu gerçekleştirerek daha büyük hasarların meydana gelmesini engelliyoruz. Öte yandan boğaz ile ilgili hasarların ve ve onkolojik problemlerin de operasyonlarını aynı etkinlikte gerçekleştiriyoruz.

SPİNAL CERRAHİ
Spinal cerrahi, esasen ortopedik cerrahinin bir dalı olmasına karşın sadece kemik dokuyu değil sinir dokuları da tedavi etmeye yönelik olduğu için özel olarak ele alınmalıdır. Omurga hasarlarınan kaynaklanan omurilik problemleri yaygın felç vakalarına sebep olabilirler ve zaman geçirmeden tedaviye başlanması gerekir. Bu konuda özel alet ve cerrahi ekipmanlar kullanarak gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımızı yine özel post-operatif bakım ve medikal tedavi ile destekliyoruz. 


 

Yukarıda bahsi geçen ve geçmeyen bütün cerrahi müdahaleleri hijyen ve sterilizasyon şartlarına dikkat göstererek yapıyoruz. Ameliyathanemiz, cihazlarımız ve cerrahi aletlerimiz acil durumlar için 24 saat hazır halde bekletiliyor. Ameliyathane havası ve yüzeyleri periyodik olarak dezenfekte edilerek bakteri üremesi ve kontaminasyonu engelleniyor. Masadaki her hasta için ayrı ve ona uygun bir anestezi ve operasyon protokolü izleniyor. Estetik amaçlı kuyruk ve kulak kesimlerini etik bulmuyor ve uygulamıyoruz. 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön